FuckupNights Ankara – Vol VIII

Neler Olacak?

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacak.

Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler. Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız:)

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.

Emek Deniz Demirci


İlk,Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamasının ardından 17 yaşında Amerika'ya yerleşen Emek, 2005 yılında Morris County College'da İşletme yönetimi okuduktan sonra, 2007 yılında Pro Media Training enstitüsünde Dijital Ses ve Video teknolojileri eğitimi aldı. New - York Türk Amerikan Sanat Topluluğunun aktif üyesi olarak Broadway'de sergilenen ilk Türk müzikallerinde ses mühendisi olarak yer aldı. Amerika sonrası Balkan ve çeşitli Afrika ülkelerinde kısa süre çalışmasının ardından, 2010 yılında Türkiye'ye kesin dönüş yaparak Turkcell Global Bilgi'de 5 sene boyunca yönetici pozisyonunda çalıştı ve Turkcell Social Club Ankara sorumlusu görevini üstlendi. Bu esnada Anadolu Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler okudu ve 2015 yılında kendi şirketini kurarak yerel ve ulusal markalara Audio, Video ve Sosyal Medya hizmetleri vermeye başladı. Stand Up Ankara'nın kurucusu olan Emek hali hazırda dijital mecralara yönelik girişimleriyle Ankara'da hayatına devam etmektedir.

Galatasaray Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olup, özel sektörde finans alanında ilerlemeye başlayan Bikem İNCE İNANÇ, farklı sektörlerde finansal yönetim deneyimi elde ettikten sonra ülkemizdeki işletmelerin “Finansal Farkındalık”ının yetersizliğini görerek bu alanda kendi girişimcilik hikayesini yazmaya karar vermiştir. Kurucu ortağı olduğu Mamonfi Finansal Danışmanlık şirketinde, pek çok sektörden firmaya finansal yönetim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Bikem İnce İnanç


Erhan Ali Yılmaz


Erhan Ali Yılmaz 2005 yılından itibaren Miami, Riga, Kiev, İstanbul ve Stockholm gibi şehirlerde dünyanın en iyi reklam ajanslarında creative director olarak çalıştı. Bu süre zarfında bir yandan Diesel, Starbucks, Nokia, Vodafone, Audi ve Nivea gibi markalarla global projelerde yer aldı, diğer yandan da uluslararası pek çok üniversite ve konferansa eğitimci ve keynote speaker olarak katıldı. 2011 yılında nörobilime olan merakı onu Mindfulness kavramıyla tanıştırdı. Bu tanışmanın ardından uygulamaya başladığı Mindfulness tekniklerinin zihinsel ve bedensel performansındaki dramatik etkileri bu konuya dikkatini yöneltmesini sağladı.
Takip eden aylarda Mindfulness tekniğinin insanların hayat kalitesi üzerinde yaratabileceği pozitif etki potansiyelini tam anlamıyla keşfetmesi onu çok heyecanlandırdı. Ve Mindfulness tekniğini günümüz zihinleriyle buluşturup, insanların zihinlerinin çok daha sağlıklı ve verimli kullanabilmesi yardım edebilmek amacı ve tutkusu halini aldı. 2015 yılında Mindfulness kavramını Türkiye’de duyurmak ve daha çok hayata mindfulness kavramanın faydalarından yararlanabilmesini sağlamak için Mindful Academy’i kurdu.
2016 yılında Türkiye'de ve uluslararası alanda 300'ü kurumsal yönetici olmak üzere 3000 üzerinde kişiyi Mindfulness kavramıyla tanıştırdı. Erhan Ali Yılmaz, bugün Mindful Academy’de mindfulness eğitim programlarını tasarlıyor ve yurt içi ve yurtdışında mindfulness eksenli seminerler vermeye devam ediyor

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Mehmet Auf