FuckupNights Ankara – Vol III

Neler Olacak?

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacak.

Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler. Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız:)

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.

Enver Çağrı Yıldırım


Enver Çağrı Yıldurum Küçük esnaf bir ailenin tek oğlu. 9 yaşından beri çalışıyor. 23 yaşında. Olurda bir gün ailesi kız istemeye gittiğinde oğlunuz ne iş yapıyor sorusuna girişimci dediklerinde uzunca bir sessizlilik oluşmasın diye 5 yıl mühendislik okumuş bir bilgisayar mühendisi. Üniversitenin hayatında ne iş yapmak istediğini bulmak için oyalandığın bir yer olduğunu düşünüyor. Butik işler yapan bir dijital ajansı var. Öte yandan yaşam amacını her sorguladığında onu ayakta tutan girişimleri ve girişim fikirleri var. Birkaç girişime mentörlük ve birkaç girişimciye de koçluk yapıyor.

Fulya Döner Hacettepe Üniversitesi İşletme, Bilgi ve Belge Yönetimi lisans programlarından mezun olduktan sonra , Çankaya Üniversitesi Uluslararası Finans ve Ticaret yüksek lisansı yaptı. Tam bir outdoor spor düşkünü olan Fulya Döner, wind surf, kayak ve fitness yapıyor. Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi ve Ankara Fenerbahçeli İşadamları ve Yöneticileri Derneği (AFİDER) Yönetim Kurulu üyesi. Olimpik Spor gazetesinde kendisine ait yazı köşesi var. Uluslararası ticaret yapan firmalarda ithalat ve ihracat sorumlusu olarak çalıştıktan sonra 2011 senesinde kendisine ait La Mozaika zeytinyağı markasını kurdu.

Fulya Döner


Tamer Karadağlı


1967 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Daha ilkokula başlamadan ailesi ile birlikte Amerika’ya yerleşti. Lise yıllarına kadar Amerika’da yaşayan Karadağlı, ailesinin aldığı bir kararla Türkiye'ye dönüş yaptı. TED Ankara Kolejinden sonra Çankaya Lisesinden mezun oldu. Sinema sevdası o yıllarda basladı. Bilkent Üniversitesi Sahne ve Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan sanatçı ilk filmini 1993 yılında çevirdi. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı da olan Tamer Karadağlı birçok ünlü oyuncunun seslendirmesini de yaptı. 1200 bölüm süren Ferhunde Hanımlar dizisindeki Dr. Selçuk rolünden sonra Tamer Karadağlı için İstanbul macerası “Çocuklar Duymasın” adlı dizi ile başladı. Bugüne kadar 30’un üstünde filmde rol alan Tamer Karadağlı, “TAŞ FIRIN” Haluk rolü ile oyunculuk kabiliyetini tüm Türkiye’ye gösterdi. Yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda ödül alan Tamer Karadağlı, bugüne kadar otuzun üstünde tiyatro, dizi ve filmde rol aldı.

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Mehmet Auf