FuckupNights Ankara – Vol XVII

Neler Olacak?

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacak.

Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler. Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız:)

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.

Emre Fadıllıoğlu


App Samurai'nin kurucu ortağı ve CEO'su olan Emre Fadıllıoğlu, ODTÜ İşletme bölümünden mezun olduktan sonra UC Berkeley'den Yönetici Liderlik derecesine sahip oldu. Daha sonra PwC, Çukurova Holding, Enerjisa ve Oracle'da finans, satış ve iş geliştirme görevlerini üstlendi. App Samurai'den önce, aynı zamanda bugün hâlâ faaliyet gösteren bir dijital pazarlama ajansı olan Netvent (2013) ile bir mobil pazarlama ajansı olan Growth Tower'ı (2015) kurdu. Bu deneyimlerle kurulan App Samurai, 2018 yılında Wired dergisinin Avrupa'nın En İyi 100 Hottest Startups listesinde yer almayı başardı.
Şahin Selim Şüküroğlu, 2002 yılında ODTÜ Kolejinden mezun olduktan sonra, öğrenimine Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünde devam etti. Northeastern Üniversitesi’nde bir de İşletme eğitimi alan Şahin Selim Şüküroğlu, iş hayatına Plato Grup’ta iç mimar olarak başladı. Sonrasında yönetici ortak olarak katıldığı Kafes Fırın’da çalışma hayatını sürdürmektedir.
 
Şahin Selim Şüküroğlu, öncelikli olarak işlevsellik, kalite ve yaratıcılığa odaklanmaktan hoşlanan bir profesyonel.  Farklı deneyimler sonucunda , hızlı öğrenen ve adapte olan Şahin Selim Şüküroğlu, bir iç mimar olarak ticari mekanlar yaratırken her zaman yenilikçi olmaya özen gösterir.

Şahin Selim Şüküroğlu


Raşit Emir Süer


Ordu’da doğmuştur. Aslen Rizeli’dir.
Etur Turizm Otelcilik mezunu, Marmara Turizm ve Otelcilik bölümünü yarıda bırakmıştır.
İlk iş girişimi Tantuni restoran işletmesi olmuştur.
Bir dönem Oto Galeri ve Otel işletmeliği yürütmüştür. Halen, Paket Taki kurucu ortağıdır.

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Mehmet Auf