FuckupNights Ankara – Vol I

Konuşmacılarımız

- Emre Aksoy

- Umutcan Duman

- Sertaç Doğanay

- Mehmet Auf

Neler Olacak?

Motivasyonel, konuşmacı, yazar, davranış bilimleri araştırmacısı Mehmet Auf moderatörlüğünde üç 'fuck up' tecrübesi yaşayan girişimci / iş insanı bizlerle deneyimlerini paylaşacak.

Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını 7 dakika içinde apaçık ortaya dökecekler. Kendi kendilerine dökemezlerse, Mehmet Auf moderatörlüğünde, hepimiz sorularımızla yardımcı olacağız:)

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.

Emre Aksoy


Internet sektörüne 2000'lerin başında giriş yapan Emre Aksoy, Türkiye'nin önde gelen on-line medya şirketlerinde çalıştıktan sonra Start-up ekosistemini daha iyi anlayabilmek için 2013 yılında California'ya yerleşti. Şu an Branch Metrics'in Türkiye Evangelist'i olarak çalışıyor.

2015 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Daha önce de ESTIEM (Avrupa Endüstri Mühendisliği ve İşletme Öğrencileri) dahilinde eğitimler vermiş, StajUp.com ve Conection Raiser şirketlerinin kuruculuğunu yapmıştır. Türkiye Girişimcilik Vakfı Fellow Programı'nın bir parçasıdır. Kendisi şu an üç arkadaşıyla kurduğu "Evreka" adındaki şirketin CEO'su ve Kurucu Ortağı'dır.

Umutcan Duman


Sertaç Doğanay


İstanbul Tıp Fakültesi'nde büyük keyifle okumasının başlıca sebepleri arasında, öğrencilik döneminde yaptığı radyo programcılığı, parti organizatörlüğü - DJ'liği ve uluslararası tıp öğrencileri kongrsinin düzenleme kurulunda yer alması vardır. İlaç sektöründeki 10 yıllık pazarlama ve satış yönetimi kariyerinin ardından , 2010 yılından beri sosyal medya ve dijital pazarlama alanında çalışmaktadır. Teoride bir X, pratikte bir Y kuşağıdır.

Mehmet Auf, O.D.T.Ü Mühendislik Fakültesi, Makina Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, akademik çalışmalarına devam etmiş Amerika’da yapay zeka alanında yüksek lisans çalışmalarında bulunmuş, Türkiye'ye dönüşünde O.D.T.Ü, İşletme Bölümünde MBA yapmıştır. Çok yönlü kişiliğini iş yaşamına da yansıtan Mehmet Auf, çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik ve yönetici ortaklıklarda bulunmuş ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında geliştirmeye karar vermiştir. Kariyeri boyunca 150,000'den fazla katılımcıya davranış bilimleri konusunda eğitim veren halen konuşmacı ve danışman olarak faaliyetlerine devam etmekte olan Mehmet Auf aynı zamanda bir davranış bilimleri araştırmacısı, senarist, oyuncu ve yazardır.

Mehmet Auf